НОВОСТИ QdProfessional

ОБОВ`ЯЗКОВО: При ЕКСПОРТІ в графі 50 МД щодо формату зазначення облікового номера перевізника-нерезидента

 

В версії 21.41 додано можливість вибору з Реєстру Облікового номеру (равно як назви, адреси, № телефону, ел. почти)  з використанням web-сервіса, що дозволяє отримати дані для заповнення графи 50  МД для учасника ЗЕД (ПЕРЕВІЗНИКА) - нерезидента:

ІНСТРУКЦІЯ на форумі.

 

 

 

П.С.1

ПОВТОРЕННЯ  ( для тих, хто повернувся з відпустки) щодо інших особливостей заповнення гр.50 (ФОП-РЕЗИДЕНТ)

 

П.С. 2 facebook.com

ЕТИОЛОГІЯ ПИТАННЯ:

Коли з 1 липня ми запроваджували акредитацію перевізників-нерезидентів, було одразу зрозуміло, що це робиться не просто для наповнення відповідного реєстру. Кінцевою метою є однозначна ідентифікація осіб-нерезидентів, які приймають участь в митних правовідносинах, з подальшим використанням цієї однозначності як в операційних цілях, так і в аналітичних.

Акредитація нерезидентів одразу пішла без значних проблем, колапсу на пунктах пропуску, якого багато хто очікував, не відбулося. Програмне забезпечення працювало штатно з першої хвилини, дрібні нюанси були вирішені протягом кількох днів.

І от, нарешті, настав час впроваджувати інформацію з Реєстру в практичну площину. Починаємо одразу з найважчого, наступні етапи будуть легше, бо вони не будуть стосуватися декларантів, а лише внутрішніх модулів.

Отже, отримано вказівку від профільного департаменту про використання облікового номера перевізника-нерезидента в графі 50 ВМД. Необхідні доопрацювання програмного забезпечення здійснено, і завтра зранку ми починаємо впровадження.

Поки що помилка про не заповнення облікового номера перевізника-нерезидента буде «жовтою». Ми розуміємо, що необхідний деякий перехідний період для декларантів, оскільки концепція міняється одразу на 180 градусів. Зупинити експорт та транзит - остання мета, яку ми переслідуємо. Так що впровадження буде плавним.

Але в разі використання невірного облікового номера помилка буде вже відзавтра «червона».

Отже, завтра зранку буде видано нову версію АСМО «Інспектор», за пару годин митниці поновляться, і якщо ви будете подавати митну декларацію не з самого ранку, то потроху починайте зазначати обліковий номер нерезидента в графі 50.

Нагадую, що Реєстр осіб, що здійснюють операції з товарами, в т.ч. нерезиденти, знаходиться тут:

Єдиний державний інформаційний веб-портал «Єдине вікно для міжнародної торгівлі»

 

 

 

    qdpro.com.ua/forum/

Документ классифицирован в разделах :
1.2.2.  Порядок таможенного оформления грузов
3.3.  Декларирование. Порядок пропуска и оформления грузов



2022-01-11

Служба підтримки Держмитслужби з питань, що стосуються режиму спільного транзиту (NCTS)


2022-01-06

Реєстраційний номер митного брокера у Реєстрі є унікальним і формується за такою схемою: МВ/АААААА/ВВ


2022-01-04

СЕРЕД ІНШОГО: "17. Позицiю "070" замiнити новими позицiями "072", "073", "074" такого змiсту:"


2021-12-23

ЗМІНИ ДВІЧІ НА ТИЖДЕНЬ! Тож розбираємось знову: "Рівень помилки 3 ; Опис помилки ЕЕ з видом транспорту 31 не може оформлюватися в автоматичному режимі"